Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen extrém pulzus mitől...

Hirtelen extrém pulzus mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az iment felalltam inni, aztanvolt egy furan érzésem a tudomben mintha vettem volna egy nagy levegőt majd azonnal elkezdett kalapalni a szivem de extrem gyorsan. Kb egy percig tartott, aztan vettem egy nagy levegot es lelassult. Mitol lehet? Menjek be ugyeletre? Infarktus volt vagy mi ez?

2023. febr. 14. 14:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Próbáljon bejutni, telefonáljon rendszeresen, stb, stb. Mozgolódjon az ügy érdekében. Jobbat nem igazán tehet, ha nem elég jómódú ahhoz, hogy magánúton menjen orvoshoz. Mondjuk ezzel a problémával a magánban sajnos ráadásul csak a külföld jöhet szóba. Amúgy amit nagyon kevesen értenek, hogy mindig ESÉLYEKRŐL van szó, azonban nagyon fontos látni, hogy garantált eredmény, siker kb. nincs, garantáltan nem lévő eredmény azonban van. Pl. ha nem mozgolódsz, telefonálsz, stb, hanem ülsz a babérjaidon, akkor garantáltan nem lesz eredmény, mert ezek elengedhetetlen feltételek. Talán kicsit hülye hasonlat, de jobbat nem tudok: Akár hány 5-ös lottószelvényt vehetsz, akkor is felfoghatatlanul kis eséllyel lesz lottó -ös találatod. Azt viszont nagyon bátran állítom, hogy ha egyet se veszel, 1000, sőt 10 000 százalékig biztos, hogy nem lesz még kettesed se. Én talán azért értem ezt jobban, mert nem csak orvos vagyok, hanem közgazdasági gondolkodásom is van (édesapám közgazdász és üzletember, ilyen környezetben nőtem fel).
2023. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Ne itt veszekedjetek, amugy voltam mar tavaly szivultrahangon EKG-n tobbszor is, a vernyomasom is gyakran merem, a ritmuszavart mindig kizartak, feltunne es a vernyomasmero is kijelzi mar.

Szimplan stresszes vagyok, voltak mar panikrohamaim, valoszinu az volt csak masnak ereztem, de majd egy honap mulva lesznek ceges vizsgalatok is ugyhoy ha valami lenne ugyis kiderul..

2023. febr. 16. 19:57
 23/27 anonim ***** válasza:
21 - miért csak külföld jöhet szóba magánba ?
2023. febr. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Tévedtem. Van ilyen
2023. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Milyen ?
2023. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hogy egyrészt az első olvasáskor az ember rosszul állapítja meg, milyen szakorvos kell (gyerekkardiológusként értelmeztem), másrészt, hogy ha rosszul is állapítja meg, valamilyen oknál fogva meg van róla győződve, hogy az itthon magánban nincs. Tévedni emberi dolog, ettől én semmivel nem vagyok rosszabb ember, mindenki lehet figyelmetlen. Még egyszer elnézést
2023. febr. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mért lenne baj , csak kérdeztem hogy mire gondolsz.
2023. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!