Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt aki a munkahelyén vagy...

Volt aki a munkahelyén vagy egyéb helyen eltitkolta, hogy éppen beteg?

Figyelt kérdés
Akár covid, akár más betegség, mert menni akart.

2023. febr. 16. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Jóérzésű ember ilyet nem csinál... Nem poén végig fertőzni egy irodát, vagy egy műszakot. Főleg nem influenzával.
2023. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk rendszeres, hogy kollégák bejönnek betegen mert aki táppézre megy sanszos hogy hamarabb elküldik leépítésnél. Minden évben ez megy. Van szezon meg van leépítés. Valamint a bónuszt nem akarják elbukni. Személy szerint ha beteg vagyok én elmegyek táppénzre. Nem fogok lázasan dolgozni. Próbáltam már. Borzalmas, plusz nem akarok mindenkit lefertőzni. Viszont megértem azt aki betegen is bejár.
2023. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 én is megértem. Nálatok is olyan aknamezős, hogy az adott területen kb sorba betegednek le kb mindenki, csak ki tudja mikor kerülsz sorra.
2023. febr. 16. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Volt rá példa sok évvel ezelőtt, de nem fertőző valami volt, hanem derékfájás. Azt hittem, hogy elmúlik majd magától, mert volt már máskor is ilyen becsípődés jellegű dolog és 3-4 nap alatt el szokott múlni. Na egyszer nem múlt el és olyan szinten begyulladt a derekamban minden, hogy aztán 3 hétig feküdtem otthon lórúgásnyi fájdalomcsillapítóval és izomlazító injekcióval leszedálva.
2023. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mit. A krónikus betegségeket sose mondom el, sok helyre fel se vennének.

Az valahol normális, hogy minden két napos orrfolyással felnőtt ember nem megy táppénzre. Ebből nálunk sose csináltak gondot. De egy komoly influenza, hasmenés, bármilyen lázas betegség esetén, mikor érzed, hogy nem fogsz tudni dolgozni, akkor otthon maradunk. A főnök nem csinál ebből gondot. Szerencsére teljesen korrekt a hozzáállás mindkét részről. Mi is ki tudjuk hajtani a belünket, hogy kimenjen a megrendelés időben, cserébe ha van egy időpontod, akkor megoldható, hogy ott legyél.

2023. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
nálunk van 1 hülye,az minden évben eljátssza,hogy bejár influenziássan! nem mer elmenni betegállományba, mert fél hogy mire vissza jön,elfoglalják a helyét! meg olyan csóró, hogy nem él meg 60% táppénzből! de előadja, hogy ez milyen sz@r hely, és elmegy innen! kb:1 éve megy el!egy igazi rohadék!
2023. máj. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!