Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Par percig tartó szapora...

Par percig tartó szapora pulzus mitől?

Figyelt kérdés
Kissé hipochonder vagyok az tény. Nemrég a csak ugy fekves kozben ereztem, hogy a szivem majd kiugrik a helyerol, ez kb masfel percig tartott aztan vettem egy mely levegot es elkezdett visszaallni normalra, de nagyon ijeszto volt. Hipochondria, stressz, betegseg? Vagy mi okozhatta?

2023. febr. 16. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Marmint?

Ja elfelejtettem irni, hogy utoljara komolyabb vizsgalatokon egy eve voltam ahol volt EKG is, vernyomasmeres, labor, minden rendben volt

2023. febr. 16. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Mármint ezek közül bármelyik: "Hipochondria, stressz, betegseg".
2023. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De azért a legvalószínűbb a hipochondria.
2023. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek nekem is szoktak lenni... Mellkasi fájdalmaktól elkezdve minden úgy, hogy én is voltam magán dokiknál. Kivizsgálták a szívemet és azok alapján kutya baja de még is rengeteg panaszom van nekem is ami szívre enged következtetni. Voltam rengeteg dokinál és senki nem talált semmit, hanem szorongásra, stresszre fogták az egészet de semmi okom nincs szorongani vagy bármi, kivéve ez az egész. De a kérdésre is válaszolva igen a betegségektől való félelem (hipochondria) ki tudja hozni az emberből a szapora pulzust
2023. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is volt - szinte 100% hogy stressz és félelem az oka. Xanax nekem segített.
2023. febr. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!