Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más is tapasztalt ilyet? Több...

Más is tapasztalt ilyet? Több hónapja hurutos köhögés covid után

Figyelt kérdés

December végén voltam beteg, akkor azt gondoltam, hogy influenza. De most már elkezdtem covidra gyanakodni, mert azóta is hurutosan köhögök. Egyelőre bármilyen gyógyszert ajánlott az orvos, nem segített.

Volt esetleg valakinek hasonló?



2023. febr. 19. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Megvoltak a covid tüneteid?


Nem biztos hogy covid.

Nekem covid után 1,5 évig büdösek voltak a husok, kb 3 hónapig fájt a tüdőm, fáradékony voltam és feledékeny (mindennapi rutinos dolgaimat elfelejtettem)


De megszünt! Hála az égnek!

2023. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem előfordult, hogy covid után néha majd megfulladtam hurutos köhögéstől.
2023. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"De most már elkezdtem covidra gyanakodni, mert azóta is hurutosan köhögök."


Lol. Légúti megbetegedések esetén létezhet elhúzódó tünet. Ez teljesen természetes volt mindigis, de mióta covid van, azóta kezdték ezt felfogni az emberek és rettegni tőle. Mintha előtte nem létezett volna ilyesmi és csak a covid okozna ilyet, a többmillió másik légúti betegség meg nem. 🙄

2023. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én nem félek tőle,hogy covid volt, vagy sem, akkora jelentősége nincs. Engem csak érdekel, hogy akiknek volt covidja, tapasztaltak e hasonlót.

De azért köszönöm #3 ezt az építő hozzászólást 😃

2023. febr. 19. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez mostanság inkább az influenza(szerű) megbetegedéshez társul. Sokáig tartó hurutos köhögés jellemző.

Persze, azért a covid sem zárható ki.

2023. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!