Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Teljes test remegés, mi lehet...

Teljes test remegés, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves srác vagyok, és éveken át remegett a kezem fizikai tevékenység után, annyira, hogy sokszor egy poharat nem tudtam megfogni. Volt olyan hogy az egyik ujjam megallithatatlanul remegett, hogyha kicsit feljebb emeltem.


Amikor felülök fekvő pociziobol, a testem végig remeg. A lábam hogyha fizikai hatás éri, utána bizonyos piziciokban, tartásokban szintén megállíthatatlanul remeg.


2 hete voltam labor vizsgálaton, ott megállapították, hogy magas a kálciumom, illetve a koleszterinem alacsony. A CRP 0.006 százalék, tehát a doktor szerint nagy betegségek ki vannak zárva, mert nincsen gyulladás a szervezetemben.


Március 2 az időpont a neurológián, viszont míg odáig eljutok szeretnek tőletek tanácsokat kérni, tippeket ötleteket ez mitől lehet.


Köszönöm szépen!


2023. febr. 19. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Majd az orvos segíteni fog, ne itt várjál segítséget.

Igazából nem is értem, hogy miért is írtad ki a kérdést.

Ha nekem bármilyen egészségügyi problémám lenne, akkor itt kérnék legutoljára segítséget, sőt talán még akkor se.

Az oldal tele van, TROLLOKAL, hülyékkel, ostobákkal, rosszakarókkal stb....

Sok sikert a gyógyuláshoz.

2023. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gondoltam megpróbálkozok vele, isten ne adj valaki volt már ilyen helyzetben.


Köszönöm! :)

2023. febr. 19. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!