Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen problemam lehet? Van...

Milyen problemam lehet? Van ra megoldas?

Figyelt kérdés

17 eves lany vagyok. Idorol idore vannak idoszakaim amikor nem vagy nagyon nehezen alszom el, mert mielott rendesen elaludnek olyan erzesem van, mintha a pulzusom ezerrel verne, holott teljesen normalisan ver(kitapintas alapjan) es a vernyomasom is rendben van. Megis olyan furcsa, erosen remego erzes ez, mint amikor az ember valami razo hullamvasuton ul. A szuleim szerint a stessztol van, de sokszor nem erzem magam kulonosen stresszesnek amikor ez elofordul. Ha napkozben szunditok el, sosem fordul elo velem, csak este.

Van valami tippetek, mifele bajom lehet? Idegi vagy sem? Van ra gyogymod?

A valaszokat elore is koszonom!



2018. máj. 29. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valószínűleg idegi, és hormonális. Úgy értem: ez serdülőkori dolognak tűnik, ami átmeneti, de ha zavar, akkor egy kivizsgálás sosem árt. HA konkrétan engem kérdezel, én csak gyógynövényes megoldást ajánlanék rá: Dr.Chen Valeriana Max+Citromfű+ Magnézium+B6-vitamin tabletta‎

[link]

Mivel a Valeriana jó az alváshoz, a citromfű a stressz ellen, a magnézium jótékonyan hat az idegekre és az izmokra, a B6 vitamin dettó.

2018. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!