Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Zúg a ball fülem, és...

SOS! Zúg a ball fülem, és kezd zúgni a jobb fülem is. Lehet az antibiotikum mellékhatásaitól? Vagy a fülzsírtól is lehet?

Figyelt kérdés

4 antibiotikumot használtam. 1. betegségre (megfázás, torokgyulladás, láz 37,5, 38, köhögés, nátha.)

Szedtem ospamox 1000mg, klacid 500 mg, amoksiklav 2x1000mg, és AZITROX 500 mg 3 napos.

2. szedtem nyirokcsomók megnagyobbodás végett,

3. gyulladt körmöm végett,

4. újra megfázásra, köhögés, 37,5-38 láz, nátha.

Ahogy olvastam a mellékhatásokat, hogy lehetnek fülzúgás, halláscsökkenés, stb stb.

Voltam háziorvosomnál, és megnézte a fülemet, és hogy zsíros. Kiírt fülészetre. Hallani jól hallok. Holnap megyek fülészetre.


Volt valakinek hasonló tapasztalata?

Szedek kalcium magnéziumot régóta. Ha nem gondolok a fülzúgásra, akkor mintha nem hallanám. De ha rá gondolok erősen, akkor erősebben zúg a fülem.

Ugye semmi komoly? Nagyon kezdek félni.

Kérlek segítsetek!!!


2023. febr. 20. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet zsírtól,meg még 1000 mástól.
2023. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert antibiotikum után kezdtek zúgni a füleim. Nagyon pánikba vagyok esve ez végett mert nagyon félek.
2023. febr. 20. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!