Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Máshol is sokan beleestek a...

Máshol is sokan beleestek a mostani influenzába?

Figyelt kérdés

2023. márc. 6. 10:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 oltasom van,és nekem is megfordult a fejembe. Én is elkaptam valamit, de én úgy, h sok helyen maszkot hordtam.

Nekem a tüneteim.... Elsőnek úgy fájt a torkom, h a nyelés is fájt. Nemtudram beszelni, hangom nem volt. Nagyon taknyos voltam, fajt mindenem es kb egesz nap aludhatnekom volt.... Aztan jott az, h ejjel mikor aludni akartam vna, ram jott a kohoges. De ilyen hurutos kohoges barmit csinaltam nem maradt abba. Kb ükve aludtam 5 napig. Most se vgyk 100-as. 2.hete vgyk itthon. :/

2023. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez inkább influenza kedves utolsó válaszoló. Nekünk a fiam hozta haza, és szépen ekaptuk egymás után. Covid teszt negativ volt. Én már jövök ki belőle, de olyan fáradt és álmos vagyok mindig, alig tudok dolgozni járni. Covidosak is voltunk tavaly áprilisban, de az nem volt ilyen hosszadalmas.
2023. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Egy barátom már 10 napja beteg, láza is volt és csúnyán köhög!
2023. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13.

Szépen köhögni hogyan kell?

2023. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!