Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epekövességet mutattak ki...

Epekövességet mutattak ki nálam privát ultrahangon, de semmit nem írtak le, hogy hány db kő, vagyok hogy milyen méretűek a kövek. Háziorvos a Délpesti Istvánba irányított tovább, de nem ajánlott sebészt. Hogyan működik ez?

Figyelt kérdés

#epekő, epe, sebészet
2023. márc. 14. 14:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mutet elotti ejszakan adnak nyugtatot?

Ne vedd be.

Anyám se vette be vesekő mutet elott…

2023. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szerinted mondjam az altató orvosnak, hogy nagyon rosszul vagyok a nyugtatóktól? Tini korom óta gondot okoz, most 44F vagyok, de ugyanaz. Pulzus az egekbe, vérnyomás dettó és teljes para. De csak ha ilyen bogyót kapok.. amúgy semmi más. Epe műtétem lesz.
2023. júl. 6. 12:59
 13/17 anonim ***** válasza:

Mondd persze! Mindent mondj el neki!

De altatnak is nem ehhez a mutethez? Nem csak nyugtatot adnak..

2023. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Altatnak igen. Azt nem tudom, hogyan fogja viselni a testem, de a nyugtatóról tudom, hogy az nekem nagyon nem jó.
2023. júl. 6. 13:35
 15/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Megvolt az epeműtétem ami végül életmentő műtét lett.. Az Istvánban csinàltâk az utolsó percekben, már repedt volt. Teleg Géza sebész világklasszis, megmentette az életem. Köszönöm! Örülök, h nem privátba mentem!!
2023. szept. 1. 04:24
 16/17 anonim ***** válasza:
Szuper, hogy tul vagy rajta! Muhamarabbi gyors felepulest neked!:)
2023. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! Attila
2023. szept. 1. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!