Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Évek óta tartó köhögés mitől...

Évek óta tartó köhögés mitől lehet,milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és nagyjából 5-6 éve köhögök napi szinten. Leginkább reggel,illetve este bizonyos időszakokban. Sportolásnál is végig. Száraz köhögés és olyan mintha rálenne valami tapadva a torkomra. Voltam már fül orr gégészeten,ott azt mondták,hogy megvannak vastagodva a hangszálak de mást nem láttak. Milyen orvoshoz menjek? Teljesen tanácstalan vagyok. Esetleg reflux lehet? Vagy komolyabb?

2023. márc. 15. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tüdőgyógyász
2023. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De napközben többnyire tünetmentes vagyok csak egy-egy órában jön rám ilyen. Valami irritálja a torkom.
2023. márc. 15. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Sima megszokás is lehet.
2023. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy valamire allergiás vagy?
2023. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elvileg csak a parlagfűre,de az nyáron van csak. Voltam asthma vizsgálaton most a héten,de ez kizárva..Megörülök fogalmam sincs mi lehet. A torkomon érzek irritációt.
2023. ápr. 2. 00:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen kellene egy Tüdő röntgen először!
2023. ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szedel ace-gátlót?
2023. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Allergia? Tudoraknak szinte semmi eselyet nem latom. De vannak emberek, akinel idegalapon is van ilyen. Vagy gyomorsav es idegesseg?
2023. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel refluxod van, jól gondolod. ace-gátlót vegyél a patikában a torkodon lévő nyák oldására pedig ACC-t.
2023. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!