Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy hónapja tartó gyomor...

Egy hónapja tartó gyomor problémák, mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Rengetegszer van állandó székelési ingerem. Bélgázok kínoznak, megjelenik egy kellemetlen nyomó feszítő érzés a hasamban a végbelemben, kb a farkcsontomnál kicsit mélyebben és akkor enyhül ha tudok szelelni egyet. Van hogy az esti étkezés után 1 óráig fekszek az ágyban és ezalatt kb 20x fingok. Közben rotyog, fortyog a hasam. Ha pl zabpelyhet, rántottát eszek nem annyira kellemetlen mintha pl csirkét ennék rizzsel. A székletem mindig szilárd. De van hogy reggel illetve a délelőtti órákban többször szoktam székelni. Felkelek wc aztán eszek 1 óra múlva megint székelek, egy étkezés vagy akár egy nagy pohár víz miatt is újra a mosdóban köthetek ki. Napközben van hogy befájdul, csikar a hasam de olyan szinten hogy néha azt hiszem hogy ebből fosás lesz aztán mégse, mert pár másodperc múlva megnyugszik. Több mint egy hónapja tartanak a tűnetek és már lelkileg is bele vagyok rokkanva.

Az elején ceruza székletem is volt, puffadt a hasam, előjött az aranyerem de ezek már elmúltak.

Voltam már háziorvosnál, ultrahangon, vér, vizelet, széklet vizsgálaton de nem találtak semmit. Várom hogy fogadjon a gasztroenterolgógus csak már olyan szinten ki vagyok könyörgöm segítsetek, ha van itt orvos vagy valaki..

29/f



2023. márc. 20. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én tippem az hogy csak simán pihentetni kell az emésztőrendszered.

Kipróbálnék egy min. 24 órás koplalást a helyedben, utána pedig pár napig csak könnyebbeket ennék (nem túl zsíros stb.)

2023. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Probald ki az enterolt.
2023. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!