Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet limfóma?

Ez lehet limfóma?

Figyelt kérdés

Kb két hónapja elkezdtek fajni a nyaki nyirokcsomoim ami aztan atterjedt a kulccsontomra, vallaimra es honom aljara. Egy hete mar a lagyekonban is erzem a fajdalmat. Nem nagyon nagyon a nyirokcsomok, de kitapinthatoak. Kohogtem is arra kaptam antibiot de meg mindig nehezlegzesem van. Faradekony cagyok gyenge es fogytam par kilot. Uh nem mutatott megnagyobbodott csomot ezert a haziorvosom infektologiara kuldott tovabb. Ja meg annyi hogy neha a kezeim labaim bizseregnek.


Verkepem negy hete rendben volt.


Picit tartok a limfomatol mert tudom az akar a gerincen vagy mellkasban is nohet. A kulcscsontnal levo nyirokcsomo fajdalom ha jol tudom szinte mindig valamilyen rosszindulatu betegsegre utal ezt a nodokim is megerositette.

Nem tudom merre menjek tovabb hematologus? Tapasztalatok?



2023. márc. 22. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha voltál ultrahangon és nem találtak megnagyobbodott nyirokcsomókat, akkor szerintem ne parázz. Valószínűleg van valami benned, de szerintem a limfóma nem így nézne ki. Barátnőm unokatestvérének limfómája volt, neki a nyakán szemmel láthatóan megnagyobbodtak a nyirokcsomók.
2023. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azota talaltam a karomban es a labaimban is a belso reszen kb szilva meretu csomokat. Viszont tudom hogy a limfomanal nem jellemzonez a vegtagokban ugyhogy gozom sincs… jart vki igy?
2023. ápr. 1. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!