Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Generalizált szorongás okozhat...

Generalizált szorongás okozhatja ezeket a fájdalmakat?

Figyelt kérdés

Generalizált szorongásom van és iszonyatos depresszióm miatta. Nem a “szokásos” depis vagyok téma, hanem sajnos orvosok által is megállapított. 3 éve kezdődött, majd fél év kemény munka árán sikerült akkor átvészelnem és 5 héttel ezelőttig nem is volt semmi probléma.


5 hete nagyon visszaestem és bármennyire is küzdök, hogy ne legyek ebben az állapotban egyre rosszabbul érzem magam. Orvossal beszéltem, két hét múlva elkezdem újra a terápiát.


A kérdésem most csak annyi lenne, hogy egyre jobban fájnak/feszülnek az izmaim, meg fájnak az izületeim, néha már a karomat és a lábamat is nehéznek érzem terhelni.

20 éves vagyok, teljesen normális alkat, valaki tapasztalt esetleg hasonlót ilyen állapotban?


2023. márc. 25. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy nem csak lelki probléma van, hanem fizikai is. Vizsgáltasd ki magad, ott ahol fáj.
2023. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Lehetséges, hogy hasznos lenne neurológusnak elmondanod mindezt
2023. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.A generalizált szorongás könnyen okoz tartós izomfeszültséget,ez okozhat ilyen tüneteket.Például tartós fejfájást is okozhat a feszültség miatt folyamatosan felhúzva tartott váll,nyaki izmok feszülése,ezek megváltoztathatják a fejtartást(előretolt fej)vagy akár nyomhatnak idegeket is.
2023. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez így van. Pl. ha fejfájást okoz többek között minimális szertralin szedése pár hét alatt elmulasztja a panaszt.
2023. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is az vagyok, testszerte befeszült izmokkal.
2023. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Régebben volt fejfájás is, de most csak ez a nagyon erős izomfájdalom/merevség. Remélem gyorsan túlteszem magam ezen a szaron.
2023. márc. 26. 11:07
 7/7 anonim válasza:

Szia kedves Kérdező!

Segített valami, hogy vagy azóta?

2023. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!