Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gond nála?

Ozabolcs kérdése:

Mi lehet a gond nála?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam N19 (állitolag nö de nem biztos) aki félóránként látogatja a mosdót kisebb-nagyobb szükségletekre tudjuk hogy nem felfázás mert ez már 1 éve folyik vagy nem

💩👵🏻



2023. márc. 27. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk valami krónikus betegség simán csinál ilyet.

De hidd el, nem jókedvében jár ki.


Felfázással pl állandóan pisilie kell az embernek, és az baromira fáj is. A nők húgycsatorája elég rövid, könnyedén felmegy valami, és ez gyulladáshoz vezet, élete során a legtöbb nő sajnos megtapasztalja ezt. Erre pedig az első számú kezelés a sok víz bevitele, ergó sokat járni pisilni.



De lehet pl IBS is, glutén, vagy tejallergia, amitől az ember állandóan WCn kell üljön.


Az is lehet, hogy valami étkezési zavara van, hashajtózik vagy bulémiás.


Lehet nagyon duva ciklusa, pl pcos, vagy egyéb okból.

2023. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Simán lehet krónikus felfázás egy évig, ha valaki hajlamos rá.


Egyébként ennek a hideghez köze nincs, ez csak egy régies megnevezés, nyáron is kialakulhat ám.

2023. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is. Este járok suliba és kávé nélkül meghalok, viszont a kávétól sok vizet is kell innom. Óra végén a széken ugrálok, de sokszor ki se tudom várni az óra végét és muszáj kimennem óra közben.
2023. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!