Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szeklet szin problema?

Szeklet szin problema?

Figyelt kérdés
Sziasztok.egy olyan kérdésem lenne,hogy kb 2honapja szeklet problémám van.ami azt takarja,hogy normal állagra formára, minden nap rendesen van,de ami furcsa,hogy a szeklet külseje sotet sárgás barna a belseje normál barna.semmi mas tünetem nincs. Odafigyelek tavaly majus ota az étkezésre. Ami mindennapos tej.tojas.sajt.csirkemell.rizs.95%ban minden nap ezeket eszem.eleg szorongós vagyok.panikbeteg vagyok 4eve.frontint szedek.es van olyan,hogy nagyon gázosak a belek.bofoges stb...de kb havonta 1x 2x van ilyen.van e valakinek ilyesmi
2023. ápr. 1. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Van. Úgy hiszem nincs nagy jelentősége, vélhetően az elfogyasztott tápláléktól függ a színe. Nem baj ha kicsi tarka.
2023. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!