Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan, aki gyógyíthata...

Van itt olyan, aki gyógyíthatatlan beteg?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy van rá terápia, gyógyszer, amivel kordában lehet tartani, de sosem lesz már a régi. Hogy fogadtad el?

2023. ápr. 3. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen betegség van.Pl,cukor betegség,magas vérnyomás,motgáshoz kötött betegségek stb.
2023. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tüdőtágulás. Sehogy nem fogadtam el, de nem is rágódok rajta. Nem szedek rá semmit, bár lehet már kellene mert sokszor van nehéz légzésem. Utóbbi pár évben romlott. Nem tudom milyen a lefolyása, ha súlyosbodik, de sokszor szoktam azon gondolkodni hogy remélem az oxigénpalackig nem jutok el.
2023. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
Itt is vannak sokan, akik még csak nem is tudnak róla. Pl nagyon sok autoimmun betegség sokáig tünetmentes, vagy a tünetek alapján a dokik másra gyanakodnak. Egy autoimmun betegség pedig nem gyógyítható, mert immunrendszernek pontosan az a dolga, hogy ne felejtsen. Így aztán amire egyszer kirúgott, arra mindig ki fog.
2023. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!