Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy gyógyíthatatlan beteg meddig fog élni?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem,mert én gyógyíthatatlan beteg vagyok és azért kérdezem,amit kérdeztem hogy eltudjam tervezni a jövőjét.

2019. jún. 3. 00:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát attól függ milyen beteg...
2019. jún. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt inkább az orvosodtól kéne megérdezni
2019. jún. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sehonnan!Ez kb. olyan, mintha megkérdezném, honnan lehet tudni meddig élek? Azt sem tudhatja senki, lehet 80 évet, de lehet holnap elüt egy kocsi a buszmegállóba ás meghalok ott helyben.
2019. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az orvos fog udni erre válaszolni, nem mi.
2019. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem a kezelőorvosomtól,hogy mit lehet tudni a betegségemről és meddig lehet vele élni,erre azt mondta,hogy ezekre egyszer már válaszolt és nem szeretné újra elmondani,ezért múlt hét pénteken május 31.-én feltettem ezt a kérdést más hozzá kapcsolódó kérdésekkel a Házi Patika oldalán az Orvos válaszol résznél és várom a válaszokat,mert szeretném tudni eltervezni az életemet,ami gondolom érthető mindenkinek.
2019. jún. 3. 17:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem továbbra is kérdezd meg az orvosodtól, miaz hogy kétszer nem mondja el...
2019. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem szeretnék ebből gondot, hiszen több mint 10 éve pontosabban 15 éve a kezelőorvosok és rajtam kívül több betege is van,de megoldásként megkérdeztem egy egészségüggyel foglalkozó internetes oldalon.
2019. jún. 3. 21:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nem megoldás, abszurd hogy nem akarod ezzel zavarni, interneten nem tudják milyen az állapotod...az orvosod meg szégyenlje magát hogy egy gyógyíthatatlan beteget leráz, de lehet jobban járnál ha orvost váltanál még ha régóta is van. Engem ez teljesen felháborít nyilván pszichésen is nehéz lehet ezt elfogadnod miaz hogy nincs kedve még egyszer elmondani...
2019. jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a kezelőorvosom a Gondozó vezetője is és így pláne tartok attól hogy mi lehet abból,ha mégegyszer megkérdezem tőle,mert így is nagyon udvariasan mondta nekem,hogy ne haragudjak,de nagyon szeretné el ismételni amit egyszer már elmondott nekem. Én bevallom őszintén igyekszem kerülni az olyan helyzeteket amikből vita lehet, remélem ez így érthető,mivel a betegségem miatt én elég hamar feldühödök,de nem szeretnék ebből gondot.
2019. jún. 5. 01:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Továbbra is nevetséges hogy kellemetlen neki elismételnie, kérdezd meg tőle...nem igaz hogy ennyi empátia nem szorult az orvosodba...
2019. jún. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!