Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenzára jellemző az...

Influenzára jellemző az utólagos napokon keresztül tartó gyengeség, fáradékonyság?

Figyelt kérdés

Vagy nem influenza? Vagy még nem gyógyultam ki teljesen?

Elkaptam valami vírust. Láz, hurutos köhögés, mellkasfájdalom, torokfájdalom, izületi fájdalom. Olyan 1.5 hét alatt elmúlt. De még most, négy nap elteltével is fáradékony, aluszékony vagyok. Meg reggel betegségérzettel ébredek mai napig. Két napig mondhatni jól voltam és most meg napok óta megint nagyon fáradékony, aluszékony vagyok.


2023. ápr. 8. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, hiszen kimerült a szervezeted a betegség legyőzésében. Könnyű, vitamindú táplálkozás, vitaminok, napsütes, mindennapi séta, pihenés. Regenerálódnod kell.


Ha hosszú távon nem sikerül, akkor orvos, maradt-e valamilyen szövődmény.

2023. ápr. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2023. ápr. 8. 07:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Azóta jobban vagy? Én most estem át ugyanezen. Még csak 5. napon tartok, de még megvannak a végtagfájdalmak, és már aggódtam, de aztán olvastam, hogy te 1.5 hét után lettél jól. Nagyon rossz folyton betegségérzettel kelni, és napközben alíg bírok közlekedni, annyira gyenge vagyok, főleg a lábaim :(
2023. ápr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, igen, a kérdés kiírása után még olyan két napig voltak tünetek. Kitartás, nagyon mocsok erőszakos valami. Nálam 17 nap kellett, hogy teljesen helyre jöjjek. Bár a hangom még mai napig időnként elmegy, berekedek. Leginkább ha többet beszélek egyszerre.
2023. ápr. 14. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!