Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet kullancs van bennem?

Lehet kullancs van bennem?

Figyelt kérdés
Felfedeztem a karomon a hajlatnál egy fura fekete apró foltot amit korábban nem láttam még sehol. Pár napja furán is érzem magam, mintha zúgna a fülem úgy ahogy korábban soha, néha, szédülök elég gyakran. Nem tudom hogy lehet kullancs e vagy teljesen más, még csak kicsit piros ott nem céltáblaszerű. Miből lehet biztosra tudni, hogy kullancs e? Pár napja voltunk kirándulni ezért is aggódom, bár fogalmam sincs hogy tudott oda kerülni..

2023. ápr. 11. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Mutasd meg anyukádnak.

De a kullancs nem egy folt, rosszul pedig a hipochondriától vagy.

2023. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-Nem foltot értettem hanem pontot. Nem vagyok egyébként hipochonder tényleg elég sz.ul vagyok mostanában.
2023. ápr. 11. 21:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért kell egyből azt feltetelezni hogy hipochonder ha valaki segítséget kér...
2023. ápr. 11. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
A kullancs egy rovar, nem egy pont.
2023. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4.OMG nem mondod O_O most okosabb lettem...

hülyének néztek? Úgy értettem olyan mintha....na jó több kérdést ide se teszek fel, mert nem éri meg.

2023. ápr. 11. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

A kullancs amúgy a pókfélékhez tartozik, nem a rovarokhoz.


Ha kullancs, akkor picit kiáll a teste, mint egy miniatűr leffentyű. Lehet ide-oda hajtogatni. Kérj meg valakit, hogy nézze meg nagyítóval, látni fogja, ha lábai vannak. Amúgy szerintem nem kullancs, hiszen ha már több napja volt a kirándulás, megszívta volna magát és simán felismernéd. Amúgy is hideg idő volt, elbújnak a kullancsok ilyenkor, ezért se valószínű.

2023. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még egy: a leírt tüneteket nem okozza a kullancs. De ha parázol rajta, az okozhatja.
2023. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!