Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélgyulladás mennyi idő?

Végbélgyulladás mennyi idő?

Figyelt kérdés

Proktológus diagnosztizált. Tükrözés,uh... Iszonyat fájdalmam van. Kaptam antibiotikumot.(normix) Aki kigyógyult, mennyi idő alatt? 28/N

Tapasztalatok?



2023. ápr. 16. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem szigmabél környékén volt gyulladásom, ami átterjedt végbélre is. A háziorvos DoloRoct kenőcsöt írt, plusz Flector port ittam.


A Flector szerintem nem sokat használt, de szedtem 1 hétig. A kenőcs jó volt rá, úgyhogy kénytelen voltam alternatív megoldásokat keresni rá.


Leírom nekem mi segített, így sikerült 1 hónap alatt megszüntetnem. Gaszto-ra május 19-re kaptam időpontot...azért elmegyek, de már nincs panaszom.


1. Minden reggel 2dl vízbe búzafű por elkeverve éhgyomorra. (rendbe teszi az emésztést és így nem olyan fájdalmas a napi székelés)


2. 5 féle tea keverék napi 1-1,5 liter (kamillavirág,körömvirág,cickafarkfű,palástfű,apróbojtorjánfű) 1 teáskanál mindegyikből -> leforrázod -> 10 perc ázás -> ledöntöd) Én nem izesítettem semmivel. Én ezt kimondottan belekre vettem a gyógynövényes boltba, ott ajánlották. :)


3. Talpreflexológia (na ebben nem hittem, de kínomban rákerestem a talpon lévő pontokra és nekem nagyon fájt ott azokon a pontokon amikor gyulladásba volt a belem. Én éreztem ott valamit, valószínű lerakódás, ami gyulladást okozza, azt kell kimasszírozni.

Elég napi 5-10perc mindkét lábon és fontos hogy jó irányba történjen a masszírozás.


Remélem segítettem és jobban leszel. :)

2023. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a soraid! Ment a zöld pipa🥰
2023. ápr. 16. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen. :)

Majd írd meg, hogy alakulsz.

2023. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!