Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetek büdős mindennapi...

Mitől lehetek büdős mindennapi fürdés alkalmazása után is?

Figyelt kérdés

Mindennap fürdök, van hogy 2x is.

Mindenféle tusfurdot kiprobaltam már, semmi eredmény.

Ruháimat rendszeresen mosom, sosem veszek fel mosatlan ruhát.

Soha nem baratkozik velem senki, munkahelyen mindenki utál.

Munkahelyen közelembe se jönnek, sőt még 10 méterről érzik hogy büdős vagyok, de én nem érzek magamon semmit. Nem értem. Nem csak 1 munkahelyen történt már ez, akárhol dolgozom mindig ez van.

Háziorvosommal már beszéltem de azt mondta nincs semmi szagom, de nem hiszek neki, közeli csaladtagokhoz is mikor megyek ( előtte fürdök) de mindig megkérdezik hogy leakarok e fürödni náluk.

Mitől lehet ez? Mit tegyek? Már depressziós leszek teljesen hogy mindenki gyűlöl ez miatt ,de nem tehetek róla ha betegség miatt lehet, bár haziorvos tagadja ezt.



2023. ápr. 18. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Próbálj meg sima szappant használni, vagy gyógyszertári tusfürdőt. Nekem az vált be, hogy felváltva, illetve kombinálva használom őket. A sima tusfürdők nekem sem érnek semmit önmagukban.
2023. ápr. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

És ki lettél vizsgálva alaposan, hogy a házorvosod ennyire biztos benne, hogy nem betegség miatt van? Pedig valószínűleg valami nincs rendben a szervezetedben. Pl. belső gyulladások, gombák okozhatnak ilyet, de ez csak példa, még ezer más betegség lehet. Tehát több szakorvoshoz is el kellett volna küldenie a háziorvosodnak.

Ha nem betegség, akkor ételtől, italtól is lehet akár, amit rendszeresen és nagy mennyiségben fogyasztasz. Nem feltétlenül intenzív szagú ételek okozhatnak csak testszagot.

De a betegség valószínűbb.

2023. ápr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Használsz dezodor? Erről semmit se írtál. Hiába zuhanyzol, ha öt perccel később izzadsz, és egy órával később hónaljszagod van. Közvetlenül zuhanyozás után érdemes.

Írtad, hogy rokon is mindig mondja, hogy zuhanyozz. Egyszer négyszemközt kérdezz rá. Mondd el, hogy neked ez borzasztóan kellemetlen, de segítsen egy kicsit. Te rendszeresen tisztálkodsz, nem érzel magadon semmit, de a környezeted viselkedése alapján azt gondolod, hogy van egy jellegzetes szagod. Kérd meg, hogy írja le, hogy mit érez. Ez nagyon sokat segít, hogy kiderüljön, hogy mi a probléma.

2023. ápr. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Belső problémák.
2023. ápr. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!