Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen neurológiai betegség...

Milyen neurológiai betegség lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb 15 éves koromban kezdődött. Ha kényelmeten szituációban érzem magam, pl valami kínos helyzet van vagy hirtelen valami rossz dolog történik ami az én hibám akkor elkezd szúrni a bőröm mindenhol, az egész testemen , de leginkább felső részeken, és közbe bepirosodik a bőröm és apró kis hólyagok jelennek meg, ezt leginkább az alkaromon szoktam figyelni. Mostanában nem sokáig csupán pár percig tart, régebben volt, hogy 20 percig is eltartott. Közben izzadni szoktam, majd ha véget ér hirtelen elfáradok. 20 éves vagyok és már nagyjából tudom kezelni, hűvös hely és a nyugalom segít, hogy hamarabb elmúljon. Mi lehet ez?

2023. ápr. 19. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Huntington kór talán.
2023. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, mert örökletes és én nem tudok ilyen esetről a családban. Plusz 5 év alatt nem okozott problémát tanulásban soha, sőt egyetemen még mindig elég 1x-2x elolvasnom valamit hogy elég legyen 3-4-eshez.
2023. ápr. 19. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkabb konverzios zavar.
2023. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Köszi! Sejtettem, hogy ilyen eredetű probléma, de nem tudtam hogyan keressek rá, viszont mivel gyakran járok vizsgálatokra és minden negatív ezért valószínűleg pont erről van szó amit írtál. Köszi!
2023. ápr. 20. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
És az orvosok mit mondanak erről?
2023. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, specifikusan ezt nem vizsgáltattam ki, de születésem óta járok Pestre egyéb dolgokkal, szóval mindig van vérvétel, és ultrahang vizsgálatom is stb, semmit nem vettek észre.
2023. máj. 30. 00:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem kifejezetten ezt vizsgálják ki, akkor maximum véletlenül derülhet ki valami.

Tényleg sosem kérdeztél még orvost, hogy mitől lehet?

2023. máj. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!