Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most mi tévő legyek?

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

1 hónapja dolgozok az új meló hellyemen.


De most belázasodtam, eldugult az orrom, fáj a fejem és a torkom, illetve úgyérzem magam mint akit megvertek.


Szóval. Beteg lettem.


Ha nem megyek be, jó eséllyel elküldenek, mivel úgy szórják kifelé a népet mint más a szemetet.


Más lehetőség meg most nem nagyon van.



2023. ápr. 26. 01:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem látunk a pénztárcádba. Ha úgy érzed komolyabb problémád lenne belőle, hogy netán kirúgnak, nem biztos, hogy időben találsz jobbat, inkább menj be. Ha rosszabbul leszel, látszani fog rajtad, és talán értékelik a szándékot, hogy így is megpróbáltad. Ha szerencséd van, hazaküldenek, de lehet ugyanúgy lesz következménye (kirúgnak). Így maximum még azt kaphatod meg, hogy fertőzöd a többieket (az általad leírtak alapján szerintem ez érdekli a vezetőséget a legkevésbé), de ha be se mész, azt hihetik, hogy kamubetegség/másik munkát keresel (ez utóbbi ajánlott, de nem kell sejteniük). Érdeklődj, nézz más lehetőségek után. Ennél azért lehet jobb, hogy abban a tudatban dolgozol, holnap kirúghatnak, mert ennyit számítanak a cégnek az alkalmazottak.
2023. ápr. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!