Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy jöjjek le az orrcseppről?

Hogy jöjjek le az orrcseppről?

Figyelt kérdés

Orrcsepp függő vagyok. Tiniként sok-sok év telt el napi használat mellett, aztán megtudtam, hogy létezik orrcseppfüggőség innen gyakoriról, és ez annyira sokkolt, hogy azonnal lejöttem róla.

Volt tavaly egy betegségem, ami miatt elkezdtem orrcseppet használni, és totál kiújult a függőségem, azóta is napi szinten használom... Most már nem sokkol annyira a függéség létezésének ténye, hogy pusztán attól lejöjjek róla.



#orrcseppfüggőség
2023. ápr. 29. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fül-orr-gégész ír fel leszoktató otrcseppet.
2023. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az orrdugulást megszüntető orrsprayről van szó, pl. Nasivin.
2023. ápr. 29. 16:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Mikor írtam még nem láttam az 1. választ
2023. ápr. 29. 16:42
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fül- orr gégész írt egy sprayt, és azzal szoktam le.

Dymista a neve.

Pedig a Nasivi.nt használtam, az elég erős de sikerült.

2023. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedős, de ha akarod: mindig csak ugyanarra az egyik oldalra cseppents. A másikba használj hámosító patikai orrkenőcsöt, amíg helyre nem jön. Utána elhagyod , teljesen és a másik oldalt kenegeted.
2023. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vicc, de szemcseppnel is eszrevettem ezt. Szaraz volt a szemem, vettem. Azonnal tunetet enyhit, utana viszont meg szarazabb, mar muszaj csepegtetni. Egyszer nem volt nalam, es par nap szenvedes utan nem volt szaraz a szemem. Oke, orulok, hogy van ra kulon szer.
2023. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Ne vegyél.
2023. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sós vízzel szoktam le, forraltam vizet, tettem bele kevés sót, amikor lehűlt felszippantottam egyik, majd a másik orrlyukba, előre hajolva kifolyt, ez is elmulasztotta a dugulást, de nem ártalmas.
2023. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!