Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrcseppről hogyan leeht...

Cs.betti kérdése:

Orrcseppről hogyan leeht leszokni?

Figyelt kérdés
Orrcsepp függő vagyok, már évek óta cseppentek, mert ha nem akkor eldugul az orrom és nem kapok levegőt. a tengervizes spray-k nem használnak. Mostanában már nagyon fáj az orrom belseje. Mit tegyek? Mi lehet az állandó dugulás oka?

2013. júl. 2. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt, az orrcsepp összehúzza az ereket, így múlik el a dugulás, de csak rövid távon, hosszú távon szövetközi vizenyő jön létre, ami állandó dugulásérzetet okoz. ezentúl csak az egyik orrlyukadba cseppents, a másik addig regenerálódik, és amikor már azon kapsz levegőt akkor hagyd el teljesen.
2013. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvasdd ezt el,

[link]

...majd menj el egy fül-orr-gégészhez.

2013. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom!
2013. júl. 2. 21:49
 4/5 anonim válasza:
Szia! nem tudom, hogy aktuális-e még, de én éppen most vagyok leszokóban. Évek óta rhinosprayt fújtam napi 3-8 alkalommal, változó volt. utóbbi időkben napi 10 is megvolt, 1 spray nem volt elég 1 hétre. Volt egy erős megfázásom, kínlódtam, aztán amikor elkezdtem helyrejönni, olvastam valahol az AVAMYS orrsprayről. Kipróbáltam. este kezdtem, reggel már nem volt totálisan eldugulva, ezért elhatároztam, h nem fújok bele, átkínlódtam a napot, reggel-este 1-1 puff avamys, 2-3 nap eléggé dugul. Ma már csak ritkán dugul be. az első 3 nap nehéz, de ki kell bírni, egyébként ajánlom erre a pár napra, meg amúgy is az aqua maris strongot! Hidd el, nekem és pár ismerősnek is bevált a recept! Üdv és kitartás! ui.: ne fújj bele, ha csak az egyik orrlyukad dugul!!!!!!!!
2013. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben már kikértem a dokim véleményét, és javasolta, h váltsak gyerek orrcseppre, és így szép lassan el tudtam hagyni a sima orrcseppet.
2013. nov. 13. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!