Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Májgyulladás vagy nem?

Májgyulladás vagy nem?

Figyelt kérdés
9. osztalyos vagyok,(nem irhatom le h hany eves vagyok mert tiltjak..),es reggel ota faj a jobb oldali bordam lenti resze,azt olvastam h lehet h gyulladas mivel tarsul melle fej fajas,gyengeseg,emelyges,hanyinger,be van dugulva mind2 orrlyukam...segitsetek kerlek,menjek be a hein palba v mi? ty elore is

2023. máj. 3. 22:07
 1/7 A kérdező kommentje:
plusz faj a torkom,olyan mintha gomboc lenne benne
2023. máj. 3. 22:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, bemehetsz a Heim Pál Sürgősségire, sőt. Az, hogy májgyulladás-e, nem valószínű, de orvosi vizsgálat, labor, ultrahang tisztázhatja.
2023. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem feltetlen majgyulladas, de minnel elobb menj orvoshoz
2023. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mennyire fáj. Lázad van? Sárgás bőr? Székleted volt? Milyen? Normális színe van, vagy szürkés?

Vizeleted normális színű, vagy sötét?

Görcsös a fájdalom?

Biztos, hogy a bordádnál fáj és nem a köldök vonaladnál?

2023. máj. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-esnek mondom ezeket:

Van lázam,sárgás bőr nem,szekletem volt,hat nem a legnormalisabb,inkabb nagyon sotet barna,vizeletem nagyon narancssarga,egy a fajdalom neha neha orrfujasnal,vagy levegovetelnel van,bordam alatt faj,ez fix. elozoknek is koszonom,vegul nem mentem be,megvartam mig valaszoltok csak kozben elaludtam haha,egy kis nyugtato+fajdalomcsillapito komboval

2023. máj. 4. 07:25
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor kerlek oltozzel fel es irany az orvos :D
2023. máj. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemtom, főleg valami vírusra tippelek, meg arra, hogy nem iszol eleget (többet kéne, de nem egyszerre sokat!).

Nézesd meg magad orvossal!

2023. máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!