Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülben hallatszó dobogás?Patto...

Fülben hallatszó dobogás?Pattogás?

Figyelt kérdés
Ma este a semmiből olyan fülpattogást vagy inkább olyan dolgohoz tudnám hasonlitani mint amikor gyorsan ver valakinek a szive és olyan gyorsabb folyamatosabb füldobogást hallok a jobb fülemben ez mitől lehet ? vagy mi ez? folyamatosan olyan mintha kalapáálna dobogna.
2023. máj. 4. 23:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Mihez köthető ez kérlek segitsen valaki. Magas vérnyomás?Stressz?Pánik?Mihez?
2023. máj. 4. 23:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Több minden okozhatja, pl; vérnyomás és érproblémákat is jelezhet pl; érszűkület. Vérszegénység is okozhatja. Egyszóval, szakorvosi kivizsgálás kell, hogy kiderüljön, hogy mi okozza ezt a kellemetlen “kalapálást-dobolást”.
2023. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam füll or gégészeten 2 hónapja kb akkor fül zúgással csengéssel mentem és mindent rendben talált.Csinált hallóvizsgálatot is majd azt igy egyik napról a másikra elfelejtettem megszűnt.Eléggé stresszes vagyok sajnos eluralkodott rajtam a stressz a pánik az elmúlt időben talán ez is közrejátszhat mint a fülzúgás?
2023. máj. 5. 00:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen a Stressz sok mindent tud produkálni testi tüneteket is!
2023. máj. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!