Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma van szombat, és nekem...

Ma van szombat, és nekem hétfőn kellenne menjek kórházba egy nagyon fontos kivizsgálásra. Számomra nagyon fontos. Kellene egy kis segítség!?

Figyelt kérdés
Kedd óta meg vagyok fázva, de csak folyik az orrom meg néha bedugul, a torkom sem fáj csak elváltozott a hangom. Az lenne a kérdésem hogy mit tegyek hogy holnapra valamennyire jobban legyek? Próbáltam teát, orr sprayt, meg ilyeneket. De nem is tudom. Nagyon fontos lenne ez a vizsgálat, és betegen meg nem feküdhetek be kórházba

2023. máj. 6. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok C- és D-vitamin, pihenj sokat, legyél friss levegőn, este lefekvés előtt igyál valami megfázásra való forró italt.
2023. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyél egy vöröshagymát vmivel, szalonna kenyér kolbász ilyesmi. Egyrészt pusztítja a bacikat, másrészt vérkeringést serkent és segít kiüríteni a váladékot. Másik a kamillás inhalláció.
2023. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!