Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tovább kène vizsgáltatnom magam?

Tovább kène vizsgáltatnom magam?

Figyelt kérdés
Nos amitol tartok, hogy rákos lehetek. Voltam dokinal- ver, vizelet rendben, voltam ultrahangon mert a nyirokcsomoimat érzem, az ultrahang mutatta hogy igen ott vannak, de nem kórosak, nem érik el az 1 cm-t sem. Én az miatt lettem ideges, mert a kulcscsontom felett is van egy Mini, és ugye interneten mindenfelet olvasni, de jót nem. Tehat a doki szerint nem kell ezzel foglalkozni. De én nagyon be vagytok tojva, mert egyszer már éjjel kicsit meg is izzadtam (eddig meg sosem fordult elő, de lehetseges csak a stressz miatt is, mert már bekepzelem a dolgokat) a labaim már régóta fajnak (2 hónapja) nem minden nap, de van hogy nagyon van h csak picit, és nem mindig ugyanott- van hogy a sarkam, van hogy a talpam, vagy hatul a combomnal, tompa fajdalom inkább, tablettat meg nem vettem be ez miatt. Mostanaban a kozerzetem egyre rosszabb, biztosan ez miatt. Amúgy nem érzem magam faradtnak, vagy csak lehet nem tűnik fel, mert egy 1,5 éves gyereket nevelek. A doki sebeszhez küldött ezzel, de miert? Mostanaban egyre nyugtalanabbnak érzem magam, pszichologushoz már bejelentkeztem, mert képes vagyok tönkretenni magam lelkileg.
2023. máj. 11. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorongást generálsz magadnak és végül egyre erősödik ez a kör. Meg kell törni bármilyen más elfoglaltsággal, hobbival, figyelemeltereléssel hogy ne a rosszakra gondolj. Ha ennyiféle vizsgálaton voltál, és rendben voltak, akkor nem kell ezen idegeskedni. A stressz több kárt okoz- és betegségeket. Az éjszakai kis izzadás teljesen normális, mivel más a testhőmérséklet, meg ha még be is vagyunk takarózva, reggelre én is megizzadok. De nem kórosan, így ez természetes. A lábfájás okát ki lehet vizsgáltatni, mozgásszegény életmódtól, sok üléstől, rossz tartástól, esetleg visszerek, vagy keringési probléma. Ha sebészhez küldtek vele, valószínűleg visszér-probléma van. A nyugtalanságod az ezeken való idegeskedéstől van, próbálj tényleg megnyugodni, vagy ha az megnyugtat, végeztethetsz további vizsgálatokat, mert a szűrővizsgálatok amúgy is hasznosak, de ne ess túlzásba. Ha rendben van mindenhol minden, akkor kár tovább stresszelni. Foglalkozz a gyerekkel, legyetek boldogak, játsszatok sokat, meg kimozdulni, menni kirándulni stb, és jobb lesz a közérzeted is.
2023. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2023. máj. 13. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!