Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visual snow syndrome. Valakine...

Visual snow syndrome. Valakinek van valami tippje, amivel lehet rajta javítani?

Figyelt kérdés

Vizuális hó szindrómára van megoldásotok? Tudom,hogy hivatalos gyógyír nincs rá jelenleg, de van köztetek olyan, akinek javult idővel vakamitől? Ha igen, mitől? Annyira zavaró, és ront az életminőségemen,szóval bármi tanácsotok van szívesen fogadom. Nektek hogy kezdődött? Valaki beszélt olyan orvossal, aki tudta az okát, hogy mi okozhatja ezt?

Köszönöm, ha segítetek kicsit!



#Vizuális hó szindróma #Visual snow syndrome
2023. máj. 17. 18:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Segítsetek kérlek:((
2023. máj. 17. 21:41
 2/4 anonim válasza:
Őszinte leszek évek óta próbálok valamit tenni de Sajnos egyre roszabb és egyre sűrűbb szemcsés a latasom
2023. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem a látóterem sok helyen így villog, meg a vonalakat sokszor hullámzónak látom:(
2023. máj. 26. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
kicsit régi a kérdés de nekem az aurás migrén óta van ilyenem , akkor is ha egy adott időben nincs is migrénem
jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!