Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » VISUAL SNOW! Kinek van, kinek...

VISUAL SNOW! Kinek van, kinek keseríti életét? Van olyan akinek eltűnt?

Figyelt kérdés

Minden bizonnyal, legalábbis elméleti síkon, ez neurológia betegség, ha lehet ezt betegségnek nevezni.


Szemcsésen, vibrálva vagy hó esés szerűen különböző erősségben látják az emberek ezt. Köztük én is.

Nem egy gyakori, de nem is olyan ritka jelenség, ahogy tapasztalom.


Nekem kb. 2 hónapja van már, egy migrén után kezdődött az egész. Eleinte nagyon meg voltam rémülve, most már kezdem elfogadni, de nagyon nagyon zavaró dolog.


Eddigi vizsgálatok alapján semmi bajom! SEMMI! Akkor mi ez, mi okozza, elmúlik ez valaha?

Olvastam egy ("siker")történetet, akinek 22 év kellet ennek a lecsengéséhez... megnyugtató, nemde?


Érdekelne kinek van még ilyen? Írjátok le történeteteket! Van aki MÚLT időbe teheti ezt a tünetet, jelenséget, betegséget?:)


Aki nem tudja ez milyen is lehet itt egy videó, hogy mi hogy is látjuk a minden napjainkat. :) :(



2013. dec. 12. 14:27
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Link a videó(k)hoz:

/watch?v=l4KbBmZD2Qs

/watch?v=bCsA7C4a_pQ

/watch?v=40eatxslCmc


(YouTube)


Én mint régi "barátra" tekintek a migrénre, de ez kész... nagyon rossz. Majdnem komoly depressziót szedtem össze miatta, már gondolkoztam azon, hogy lehet halál is jobb lesz, ha egész életemben ez gyötör.


Fülzúgásom is van, még gerincem nem vizsgálták meg, de remélem, hogy egyszer meg tudnak gyógyítani, mert ez egy kínzás.


De leszarom :) Az élet meseszép még így is!

2013. dec. 12. 14:35
 2/23 anonim válasza:
Hello nekem is van írj egy privátot és kibeszéljük.
2013. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Írtam.


Kérek mindenkit, aki bárhogyan is tapasztalta vagy jelenleg is fent áll neki írja ide a történetét!


Szeretném magam jobban érezni, szeretném hallani, hogy van aki már kilábalt belőle!

2013. dec. 12. 23:49
 4/23 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy nem sokan írnak majd, sőt... :(
2013. dec. 18. 20:03
 5/23 anonim válasza:
NEkem is van..:(
2014. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Geli tibi válasza:
100%

Nekem is van, mostmár 3 hete :( reggel erre keltem...

nem tudom mi lehet ez. Remélem nem agyvérzésem volt. Vagy sclerosis multiplex :/ már gondoltam mindenre. 3 szemész látott de nem találtak semmit. Arra gondoltam hogy össze kéne fogni és együtt elmenni, vagy írni egy szem klinikának. Hátha így komolyan veszik és csinálnak pár vizsgálatot. Ez nekik is jó lenne, mivel tök új felfedezés, senki nem találta még meg az okát.

2014. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nálam 1 éve tart :)
2014. nov. 3. 18:20
 8/23 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem a nyakammal van a probléma, szó szerint a koponyám a nyakamon kicsit balrább helyezkedik el. Én erre gondolok, hogy nekem ez okozza.
2014. nov. 5. 19:41
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen, össze kéne fogni, együtt erősebbek lennénk. :) Nekem is van sajnos, és egyre rosszabb.
2015. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Nekem is van születésem óta. :(

Mostanában egyre zavaróbb olyan mintha felerősödött volna, de lehetséges, hogy csak bemagyarázom magamnak ugyanis nemrég jöttem rá, hogy ez nem normális. Azt hittem mindenki így lát, mikor kiderült, hogy nem azóta csak erre figyelek és nagyon zavaró, szinte már depresszió környékén járok miatta. :((

2015. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!