Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfázásra nektek melyik...

Megfázásra nektek melyik gyógyszer vált be a legjobban?

Figyelt kérdés
Általános megfázásos tüneteim vannak, orrfújás, torokfájás, enyhe köhögés, tüsszögés, levertség. Jó lenne, ha minél előbb meggyógyulnék és érdekel ti mit szoktatok tenni ilyenkor, milyen gyógyszert vesztek. Általában forró italport szoktam inni ilyenkor, de az max a tüneteket kezeli, sosem gyógyultam meg tőle hamarabb.

2023. máj. 23. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megfázásra nem szoktam gyógyszert szedni. Mézes tea, fekvés, pihenés ami segít. Édesanyám húslevese, tápláló, de nem túl nehéz kaják, és türelem.

Senki se szeret beteg lenni, de a szervezetnek időre van szüksége. Nem stopperre megy a gyógyulás.

2023. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan gyógyszer, ami a megfázást hamarabb elmúlasztaná. Pihenj sokat, igyál elegendő folyadékot, fogyassz könnyű ételeket. C vitamin, méz, hársfatea segíthetnek még.
2023. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Nurofen gyulladascsokkento, tenyleg nagyon sokat segit - az Ibuprofen hatoanyag -, de nem csodat tesz. Viszont tenyleg mindig jot tett, nem tunetet nyomott el.
2023. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagymatea.
2023. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!