Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most gyógyulok kifelé egy...

Most gyógyulok kifelé egy elég jó kis megfazasból,ez lehet papillóma ?

Figyelt kérdés
Ez lehet papilloma a mandulamon ?elég pici nem rég vettem észre mikor néztem mennyire van még megduzzadva a mandulam a megfazas miatt ,ha esetleg lehet papilloma mennyire veszelyes és mit lehet vele kezdeni?
2023. máj. 27. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán fül orr gégészhez kéne menni.
2023. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez komoly ez a papilloma betegseg ?nem igazán tudom mi ez es mennyire veszelyes ,mit kell tudni róla?
2023. máj. 27. 23:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs jó hírem számodra:


[link]


Szerintem is látogass el a gégészedhez.

2023. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3+ amint elnézem elég rusnya egy dolog ez a HPV..


Nem fogom sosem megérteni, hogy miért nem vigyáztok jobban..

2023. máj. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mire vigyazzak?jelenlegi párommal 2 éve vagyok azóta nem volt más akivel lett volna olyasmi köztünk és ő se csalna meg
2023. máj. 28. 00:09
 6/8 A kérdező kommentje:
A linken amit küldtél q hpv16os típusa okoz rákot, jezusom a hpvnek több 100 típusa van ....nem tudom miért nem olyan ír aki többet tud ezekről a szemolcsokrol csak a rosszindulat arad mindenből és le merem fogadni olyan örömmel küldted ide ezt a linket :) köszi azért rendesek vagytok
2023. máj. 28. 00:12
 7/8 anonim ***** válasza:
6 Inkább ijedségből küldtem, mikor megtaláltam:) Ha magadból indulsz ki, azt sajnálom..
2023. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig nem ugy hangzott neten én is tudok keresgelni érdekelne ha valakinek még volt e és mi lett elmúlt?esetleg kellett orvosi beavatkozás?
2023. máj. 28. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!