Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véget ért a covid hiszti?...

Véget ért a covid hiszti? Vagy mi ez a "normális élet"?

Figyelt kérdés
Hiányzik a maszk. Az egyedüllét a szobámban. Hogy nem mehettem ki a kukát behozni sem. Miért, miért van ez a fene nagy szabadsááág miééért
2023. máj. 29. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Húzhatsz maszkot, maradhatsz a szobádban, de ne ragassz az ajtódra karanténos papírt.
2023. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Nyár jön ( hőmérsékletileg már jó pár napja itt van, és még 2 nap, és naptárilag is elrajtol), meleg van, ilyenkorra el szokták minden éven engedni. 2023 azonban már más. Nem lehet a világot féken tartani, mert mindent, a gazdaság minden szegmensét tagadhatatlanul megtépázta, a turizmust és a vendéglátást meg egyenesen padlóra küldte, földbe döngölte ez az egész, mert ősszel-télen és tavasszal is azért dolgoznak emberek az idegenforgalomban, az elmúlt években pedig az évközbeni forgalom - a vírushiszti miatt - a 0 felé konvergált. 0
2023. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Nyugalom, hamarosan lesz mégegy mesterséges pandémia, durvább, mint a covid volt és akkor újra átélheted az egészet, már ameddig életben maradsz persze.
2023. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Magyarország felkészült egy esetleges újabb egészségügyi válságra

Szijjártó Péter

2023.05.23.

2023. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
4: Na és? Felkészülni valamire (legalábbis magukat felkészültnek hinni) nem azt jelenti, hogy az a valami mindjárt jönni is fog.
2023. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

#5 Mikor 3 évvel ezelőtt ország-világ előtt a WEF elindított egy

2030-ig tartó, igen nagyszabású globális projektet Klaus Schwabbal az élen, mikor a parlamenteken át a magyar médiáig már mindenhol szó van az elit tervéről, mikor a YGL diákok/globális vezetők évek óta spoilereznek a jövőre nézve, hogy mit fognak még tenni, milyen dolgok fognak történni (pl.mégegy pandémia, kibertámadás, világkormány, népírtás..) a világ teljes átalakítása miatt, illene már felfogni, hogy ez nem vicc. Ha azt hiszed, a dolgok, amik történnek, mind véletlen, van egy rossz hírem. Figyelj arra, amiket mondanak és nem fognak meglepetésként érni az események. #3 voltam.

2023. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
6: Igen, mert majd nyilván előre tudatják velünk, hogy a jövőbe rabszolgasorba leszünk hajtva. A történelem kegyetlen diktátorai talán így csinálták? Megmondták a népnek, hogy "Egy ideig még hagylak titeket élni, utána viszont kegyetlen rémuralmat fogok gyakorolni."? 🙂🤦
2023. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
#7 Ne csinálj már úgy, mintha én kisujjból szopott, kitalált dolgokról beszélnék, mikor te vagy az, aki arra sem figyel, amit mondanak. Nem tudom, miért menő ennyire lemaradottnak lenni, borzalmasan sok olyan ember van, mint te, hajajjj, de még mennyi. Pedig nem titok semmi. Míg neked meglepő és nem hiszed el, hogy lesz mégegy mesterséges pandémia, más már rég tudja, mert figyel a körülötte elhangzó, történő dolgokra. Míg te nem tudod, meddig fog tartani a háború, más azt is tudja, miként zajlik majd. Nyílt kártyákkal játszanak, azt sem titkolják, hogy az embert is átalakítják. Ezek után miről beszélünk? Persze nyilván én vagyok a hülye továbbra is, pláne hogy ezek nemcsak előttem, hanem ugyanúgy előtted is történt beszédek, kongresszusok, konferenciák, előadások, tv adások, amiből te szart sem vettél észre ezekszerint az elmúlt években. Tájékozódni és naprakésznek lenni pedig nem szégyen. Vaknak és süketnek lenni 3 év elteltével viszont az. Szívesen dobok pár linket, ha gondolod, hallgasd már meg magát az elitet, meg a YGL-eket, aztán vedd észre magad, mennyire nyíltan elpofázzák a dolgokat.
2023. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

#6 A WHO-ból akarják kialakítani az Új Világkormányt, legalábbis már erről beszélnek! Erre mit lépsz?


(Gondolod/gondoljátok hogy nem készülnek egy újabb turpisságra? Szerintem jobb félni, mint megijedni! 2024-re életbe akarják léptetni az új egyezményt, úgyhogy lehet hogy megint hatalmas buli lesz!)

2023. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
#7 Igen, mert tisztában vannak vele, hogy az emberek birkák és agymosottak! Évtizedekig kísérleteztek és tanulmányozták őket! Tudják, hogy bármit mondanak, a 80-90%-uk hülyíthető lesz! Főleg ha már direkt manipulálják őket! Ehhez is megvan az eszközük! Már hülyének se nagyon kell lenni!
2023. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!