Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy még a mai napig...

Normális hogy még a mai napig érzem a COVID hiszti lelki hatásait?20/F

Figyelt kérdés

Valahogy úgy érzem hogy nekem ott siklott ki az életem, amikor jöttek ezek a karantenos lezárós dolgok..

Addig volt egy ritmusa az életemnek, megszoktam hogy van egy mókuskerék, suli stb..

Viszont kb majdnem 2 teljes éven át szart sem csináltam... Egy hosszú vakáció volt, amúgy én élveztem az otthon töltött időt..

De viszont azóta végeztem a sulival(aminek ügye az utolsó két évet tonkretette a COVID)

Azóta dolgozok, és megőrit ez a mókuskerék..

Ez így nem élet..

Mindennap 6kor kelés, hazajövök 4-kor fáradt vagyok mint az állat, gyakorlatilag 4 szabad óra van, 8-9 körül már fürdés stb aztán fekszek le hogy aludjak eleget..

A hétvégék elrepülnek egy pillanat alatt.

Ráadásul a pénzem sem gyarapodik.

Eléldegélek de semmi több(itt nincs mamahotel)

Persze 20 évesen mit várok oké.. de akkor is.. ebből valahogy ki kell törni


2023. ápr. 25. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a COVID hiszti hatása hanem iskola helyett dolgozol.


Ha nem tetszik akkor tanulj ki egy piacképes szakmát ahol rugalmas az időbeosztás vagy alapíts saját vállalkozást ahol te osztod be az idődet.

2023. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor is így lenne ha nincs a covid. Üdv a felnőtt életben.
2023. ápr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a Modernkori rabszolgaságban.
2023. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a covidhoz.

Ilyen az élet,kikerültél az iskola padból és elkezdtél dolgozni.



Isten hozott a valóvilágban.

Hát majd mikor fizetned kell lakáshitelt,rezsit és még bevásárolnod is kell magadra.


Aztán valami hirtelen nagyobb összegű kiadásod lesz az autóra vagy a lakásra.

Ott lesznek majd aztán vicces dolgok...

2023. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt a lelki hatás alatt azt érted, hogy hozzászoktál a semmit tevéshez? Ezt úgy hívják elkényelmesedés és neked az igaz problémád az, hogy nem magadban keresed a hibát hanem egy külső tényezőre próbálod fogni, hogy egy lusta, elkényelmesedett ember vagy. Ha sz@r a munkád és fizikaliag kimerít, keress szellemi munkát. Ha unod, hogy be kell járni, keress olyat, amit home office-ból is lehet végezni. Figyelj az étkezésre, folyadékbevitelre, sportolj valamit rendszeresen, ezek mind javítják az általános energiaszintet. Ha ez megvan és mégis hullafáradt vagy minden nap, vizsgáltasd ki magad orvossal. Mindenre van megoldás, csak tenni kell érte.
2023. ápr. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell rendes szakma vagy diploma, gondolj bele, ha 20évesen eleged van ebből, milyen lesz ugyanez 20év munkaviszonnyal mögötted.
2023. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!