Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért csinálja ezt a fülem?...

Miért csinálja ezt a fülem? Állítolag fülkürthurut.

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron egyszer csak nem hallottam a bal fülemre, zúgott és minden hang zavart. Elmentem fül orr gégészetre, aztmondták fülkürthurut. Teljes kivizsgálás volt. Aztán elmúlt de 1 hónap múlva megint előjött, megint elmentem ugyanaz. Viszont azóta is az van hogy 2-3 hetente vagy havonta előjön. Lementem házidokihoz nem tudott ő sem újat mondani. 2 napig nem hallok, zavarnak a hangok, zúg a fülem, be kell dugjam ilyenkor. Aztán hirtelen elmúlik 2 napra. Aztán hirtelen 2 napig megint tropa a fülem... Hetek óta ez megy, előtte havi szinten mostmár heti szinten...

Nektek mi segített?

Van orrspray, mást nem adtak.



2023. jún. 14. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a fûllbetegsèg nehezen gyógyúl. Orrspray, Hisztamin, arcmelegitès, gyógyteák segithetnek.
2023. jún. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!