Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fontos! Idősebb korban lehet...

Fontos! Idősebb korban lehet baj abból ha gyerekként kruppos voltál? Tovább lent...

Figyelt kérdés

Párom húga miatt lefertőződött mindenki, mindenki beteg volt én is, láz, torokfajás, meg ilyenek valami vírusos dolog.

És most utolsó sorban elkapta a párom is...

Neki is ugyan azok a tűnetei, adtam neki lázcsillapítót amit ki hányt, viszont utána lement a láza. Mai nap megint lázas lett és csináltam neki borogatást meg neocitránt itatok vele.

Apja akivel nincs jóban látta hogy beteg és engem kezdett el kérdezgetni mi van vele mit adtam neki stb mert hogy kruppos volt gyerekként.

És letámadott hogy ne cseppes lázcsillapítot adjak neki meg ne neocitránt mert baja lesz meg vigyázzak rá stb és hogy a legszarabb dolgokat adom neki...

Ez volt a reggel

Most meg a huga támad le beront a szobánkba hogy mi van vele meg hogy miért nem megyek el neki patikába, meg ő is mondogatja hogy kruppos volt. Én azt hittem az csak gyerek korban van de elmúlik és felnőttként nem lesz baj.

Azt tegyük hozzá hogy nem tudtam hogy kruppos volt. De akkor se kéne lekiabálniuk a fejem. Én minden tőlem telhetőt megteszek,már orvost is akartam hozzá hívni hogy jól legyen de most nagyon felidegesítettek.


Együtt lakunk, azt mondja nincs semmi baja nem fáj semmije csak fáradt, a láza ingadozik, de egész nap alszik szinte.


19/L ő 26/F



2023. jún. 15. 21:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!