Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van akit még nem vitt el az...

Van akit még nem vitt el az anyukája fogszabályozásra gyerekként, pedig kellett volna?

Figyelt kérdés

Ugye, 18 év felett nem támogatott és nekem nincs pénzem rá, meg nem is úgy néz ki, hogy lesz.

Mindig azt mondta, hogy neki se volt, meg őt se vitték, meg jó az így (60-70-es években). De mondjuk akkor még nem volt ilyen fejlett a fogászat, fogszabályozás biztos létezett, de szerencsére fejlődik.

Meg biztos, csak azért, mert csúfolnak. Ami nem igaz, vagyis gimnáziumban kezdték el, addig nem. De nem érdekelt, hanem magam miatt. Meg mindig is szép, fehér, szabályos fogakat akartam, ami genetikailag nekem nem adatott meg. Amiért nem hibáztatok senkit, de a szüleimnek se szép a fogsoruk. Nos nekem annál is durvább és szinten kicsavarodtak a fogaim és nem volt hely. Egészségugyileg is indokolt lett volna, nem csak esztétikailag.

Meg ugye a tb tmáogatta volna, ami szerinte gagyi és cxak tonkreteszik a fogaidat. Magánra meg sajnálta, nem volt pénzünk.... Fogorvos mondta neki, de nem hatotta meg, meg tömésre se vitt vissza, csak ha muszáj volt.. Magam nem is mertem, meg mehettem, ha ők nem akarták...


2019. nov. 12. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

"Van akit még nem vitt el az anyukája fogszabályozásra gyerekként, pedig kellett volna?"


Van a földön pár milliárd ilyen ember.

2019. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!