Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség vagy szervi...

Pánikbetegség vagy szervi probléma?

Figyelt kérdés
Elég tanácstalan vagyok már. 2016-ban generalizált szorongást állapítottak meg nálam,akkor pszichológushoz is jártam. Gyógyszert soha nem szedtem. Mostanában viszont elég rosszul vagyok. Hangosan és gyorsan kalapál a szívem, akár fekvő állapotban is. Ha felàllok bizonytalan érzésem van,szèdelgek,nyom a fejem, gombóc szorító érzés van a torkomban, nagyon ver a szívem. Ettől az egésztől rettegek és napok óta tart és nem tudok megnyugodni. Az elmúlt pár hónapban kétszer voltam a sürgősségin és több esetben látott háziorvos. 3 EKg negatív lett, 3 vérkép teljesen rendben. Hasi uh, neurológiai vizsgálat rendben. Már nem tudom eldönteni szervi (szív) probléma lehet,vagy ezt mind a szorongás és pánik okozza? Napok óta enni sem tudok,semmi étvágyam sincs. Köszönöm a válaszokat!

2023. jún. 16. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs szervi elváltozás, tehát pszihoszomatikus ez az egész dolog. Próbálj meg egy igazán jó terapeutát felkeresni akiben megbízol, és oldjátoi meg a problémáid gyökerét. Jó egészséget kívánok.
2023. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pánikbetegség, tehát szervi probléma (mint minden betegség). Ha gyógyszert szedtél volna, már 7 éve jól lennél.

Tudom, mert én is az vagyok (voltam).

2023. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség,ezt kezelni kell ! Keress fel egy pszichiátert minél hamarabb, hogy segítséget nyújtson.Jobbulást!
2023. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!