Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüneteim: fulladás remegés...

Fazekas Richárd Z. kérdése:

Tüneteim: fulladás remegés szédülés gyors szívverés inkább hidegrázásnak nevezném kontroll elvesztése a dokimmal megnézettük a cukromat 5,8 volt szóval azzal sincs probléma na meg apai ágon is örököltem mint kiderült szerintetek is pánikbetegség ez?

Figyelt kérdés
Pánikbetegség/Depresszió

#Pánikbetegség/Depresszió
2018. ápr. 16. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha más egyéb bajod nincs pl kardiológiai,akkor elképzelhető, hogy panikbeteg vagy.
2018. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy lenne. Tavaly nyáron volt vérkép ez miatt a dokim nem mondott semmit csak annyit hogy ne cigizzek meg egyek sok vitamint az utobbit azt tartom. A cigitől enyhülnek a rohamok ugyanis megnyugtat. Kb napi 1 2 kávét iszok már csak. A szénsavas cukros szarokat hanyagolom. Az energiaitalról ne is beszéljünk :D A melegről meg pláne mert tavaly nyáron kezdődött ez az egész. És most megint visszajött amúgy sem bírtam a meleget sosem. Szerintem a meleg idő csak jobban rátesz a rohamokra. (Ugyanis mellkasi feszülés az nincs).
2018. ápr. 17. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!