Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sárga széklet mogyorótól?

Sárga széklet mogyorótól?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 hétben kajaszünetben a kaja automatából csak mogyorót vettem. Naponta 100gr egyszerre lement. Sokat olvastam arról, hogyha sárga a széklet az para, mert az máj és epebetegség is lehet.
2023. jún. 17. 18:34
 1/9 anonim válasza:

Simán lehet agyagsárgás színű tőle, ja a kaja csinál ilyesmit, de ez nem gond.

Mondjuk azért picivel változatosabb kajálás lenne a kívánatos.

2023. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Haha. Hagyj fel a mogyoró fogyasztásával egy hétig és utána nézegesd a végtermék színét.
2023. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
zabálok mindent, csak alacsony volt a triglicerid szintem vérvételnél és gondoltam a zsírt mogyoróval pótolom.
2023. jún. 17. 19:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Na megint tök sárga az egész. Ennyi mogyorót azért nem zabáltam össze.
2023. jún. 19. 01:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Hm. Cisztás fibrózis, hasnyálmirigy probléma, lisztérzékenység is lehet a háttérben.
2023. jún. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Teljes vérképet csináltattam az elmúlt 1 hétben és minden határértéken belül volt. A cukor közelített a felső értékhez, a vas az alsó értékhez. Vizeletvizsgálat is volt vesék rendben, cukor nem volt vizeletben. 12 órán át nem ettem semmit csak vizet vizsgálat előtt.
2023. jún. 19. 10:16
 7/9 A kérdező kommentje:

Vörörvérsejtszám is az

alacsony értéket közelítette.

2023. jún. 19. 10:32
 8/9 anonim ***** válasza:
A teljes vérkép ebben az esetben nem kielégítő. A hasnyálmirigy állapotához amilázt és lipázt kell nézetni. Hasi ultrahangot netán. A lisztérzékenységhez speciális vérvételre van szükség.
2023. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Várjak még hétvégéig hátha javul?
2023. jún. 19. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!