Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Derült már ki valakinek...

Derült már ki valakinek pajzsmirigy alulműködés úgy hogy a tsh érték jó volt?

Figyelt kérdés

2 éve kértem beutalót pajzsmirigy alulműködés vizsgálatra vérvételt akkor csak tsht néztek ami 1.5 volt

Mást viszont nem néztek. Ami miatt nézettem az az hogy nemtudok fogyni szinte semmit évek óta pedig nem eszek sokat és mozgok is és lenne miböl. 25 kg feleslegesem van kb. Egy éve már csak 1500 kcal alatt eszek ebben is van meg mozgás amivel kb 1200ra jön ki a napom vége de van hogy csak 1000

Olvasgattam a neten és láttam hogy a pajzsmirigy alulműködésnél nem csak a tsh számit hanem a ft3 ft4 es anti tpo értékek is.. én most kértem belgyógyászatra időpontot. A valakinek volt már így hogy a tsh érték jó volt de mégis kiderült hogy gond van?egyébként lehet ez ah érték is változott 2 év alatt..



2023. júl. 1. 16:21
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kb. 4 feletti érték utal aluműködésre, neked ez nincs, ezért felesleges a T3, T4 nálad.
2023. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 1.5 az értéked,kb nulla az esélye,hogy alulműködsz. És gyógyszert meg végképp nem fogsz kapni ilyen értékre. A pajzsmirigy értéked kifejezetten jó,nekem akkor volt ilyen,amikor 100%-ig jól étkeztem és sportoltam és nagyon vékony voltam. És akkor is inkább 2 felé hajlott. Úgyhogy más lehet a probléma.
2023. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem vérvétel nem mutatta, mert "normális tartomány", de biorezonancia egyből kihozta.


Bár gyógyszert nem is szeretnék szedni, inkább növényi megoldást keresni, de sürgősen.


És minden tünet passzol rám.. főleg a hízás.

jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!