Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegség lehet...

Ez milyen betegség lehet szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja kezdődött. Véres volt a wc papír. Ilyen vér foltocskák, vér pöttyök voltak rajta.Nem volt igazán nagy vérnyom egyszer sem. A székletemen egyszer sem láttam vért szerencsére. Volt hogy pár napokat elmúlt, aztán néhány napig megint volt ez a vérfoltos tünet.


Arra gondoltam,hogy lehet a bicikli ülése törte fel a fenekemet. Nagyon kényelmetlen volt rajta ülni ezért mellőztem a biciklizést. Másfél hete már,hogy nem volt véres folt a wc papíron, ma reggel viszont megint véres pöttyök , vér foltocskák voltak a papíron. Nagyon nem akartam orvosoz menni de most már elfogok menni.


A kérdésem az lenne,hogy ha a székleten egyszer sem láttam vért( minden nap nézem) akkor ennek ellenére ez lehet e még daganat? Vagy ha a székleten nincs vér akkor valószínűleg nem daganatról van szó?


Nagyon megvagyok ijedve.. Vagy csak valami berepedés, belső aranyér, polip vagy mi lehet?


Olvastam az aranyérről, de nekem nem fáj a végbelemnél és a vérfoltot sem tudom egyértelműen megállapítani, hogy élénk piros volt e... Mostanában inkább élénk piros de volt az elején mikor sötétebb pirosnak, alvadt véres szerűnek láttam.


Egyébként semmi tünetem nincs ezen az olykori vér pöttyök, véres foltocskák mellett. Az elején pár napig volt kicsit nehezebb székelni de akkor is minden nap tudtam. Azóta pedig olyan rendszerrel járok mint régebben, a színe is rendben van azt gondolom,nem változott.


Hasmenésem sem volt hosszú hetek óta, azóta,hogy vannak ezek a vér foltocskák azóta pedig egyszer sem volt hasmenés.


Talán ami még fontos lehet, hogy pár hete vakbélgyulladás gyanúval kórházban kellett mennem. ( a vakbélfal volt megvastagodva) Ott azt mondták, hogy ez nem vakbél gyulladás és hazaküldtek. Az akkori tünetek megszűntek, a vakbél fal újra normális vastagságú.


Ami a legfontosabb kérdés még egyszer, ha nem volt véres maga a székletem akkor meg lehet nyugodni hogy nem daganat, hanem valami más? Vagy ennek ellenére is lehet daganat?


Nagyon köszönöm előre is, aki tud segíteni vagy információval vagy a tapasztalatai megosztásával.



2023. júl. 3. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Ez aranyérnek tűnik erősen.

2023. júl. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fogyasztottál mostanában örlős chilipaprikát? Nekem az okozta. A kis száraz,éles szélű paprikadarabok..de mire rájöttem,én is eleget paráztam.
2023. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
31 éves férfi vagyok. Nem fogyasztottam chilipaprikat. Sajnos tisztán láttam, hogy véres foltok vannak a wc papíron.
2023. júl. 3. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez sztem nem olyan súlyos. Tényleg lehet aranyér is. De persze mindenképp menj orvoshoz. Azt gondold át még egyszer,pontosan miket szoktál enni,nem kapcsolható-e ahhoz. Bármi,ami száraz,szemcsés,héjas,okozhat karcolást,amikor kijön.
2023. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legnagyobb valószínűsége az aranyérnek van. Nem feltétlenül jár együtt fájdalommal, anyukámnak már elég gyakran vérzik, hamarosan műtik is, de nem fáj neki. Menj orvoshoz.
2023. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aranyér, reparon kenőcs segíthet. Vagy detralex tabletta
2023. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!