Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér ellen mit tegyek?

Aranyér ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlős fiú vagyok, főképp családom előtt. Sosem volt kivel ilyen dolgokról beszélni sem, az pedig hogy orvos előtt levetkőzni annyira nem vonz,hogy inkább turom. 3-4 napja van ez így, és azt veszem észre, hogy estére a rosszabb. Próbáltam meleg Vizes cuccot ott jo, kenyelmes, viszont amikor kiszallok kezdődik elölről. Kamillat is próbáltam. Ugye kifoztem es bele vizbe. Nem tudom mit kéne tenni, őszintén lehet ezt kiirtak már rengetegen, sőt biztos is ,bocsi is erte hogy nem olvastam azt el, ez sos: 17/F.

2023. júl. 10. 01:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Menj el a gyógyszertárba és vegyél rá krémet.

Ha még időben kezeled, a krém pàr nap alatt helyre hozza.

2023. júl. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. De gyógyszertárban is rohadt kínos lesz ezt mondani:P
2023. júl. 10. 01:22
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem lehet ezt megrendelni? Ugy ertem foxpostba vagy valami
2023. júl. 10. 01:22
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Kérjél reparint.
2023. júl. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Valami válasza:
77%
Tűrni egy ilyen betegséget sosem jó ötlet. És ha még nem súlyos vegyél kenőcsöt, bátran kérd ki a gyógyszert azért állnak a kassza mögött hogy kiszolgáljanak megnyugtatlak nem fog az eladó rajtad vihorászni csak kisegíteni. És ami az orvost illeti szintén ugyanezz, azért vannak orvosok hogy segítsenek a betegségeden nem nevetség tárgyává tenni. Csak bátran!;) Addig is jobbulást kívánok!
2023. júl. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyesmit kiszállítja bármelyik online patika. Csak a gyógyszerek kiszállítását tiltotta meg a dilettáns kormány még a kovidhiszti alatt. De amúgy a gyógyszertárban nem kell elmesélned az aranyeredet, egyszerűen bemondod, hogy egy x kenőcsöt kérek, senki nem fogja firtatni mire kell. De amúgy tapasztalat, egy kenőcs sem gyógyítja meg, magától gyógyul. A kenőcsök segítenek a kellemetlen érzéseken esetleg de lehet, hogy inkább még rontanak, pl viszketést okoznak.
2023. júl. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A Hemorid krém nagyon jó!
2023. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Még egy szavazat a hemoridra, de kicsit csíphet, mert mentolos. De meg lehet szokni. Ha úgy érzed, nem fogod bírni, akkor a reparon. De ne a gyógynövényest, csakis a simát. A patikában lehet, hogy nem is fognak arra gondolni, hogy magadnak lesz. Egy tipp: ha a családból valaki idősek ki kell váltani a receptjeit, ajánlkozz fel, hogy kiváltod, és azokkal a gyógyszerekkel együtt kérd a krémet. Senki sem fogja gondolni, hogy neked lesz.
2023. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat srácok, ma kiváltottam , és vettem mellé egy 50Grammos kamillát is , jó lesz ez így együtt. Már ma próbáltam is, egyenlőre véleményt nem igazán tudok róla mondani, hány napon belül lehet változás? Külső aranyér.
2023. júl. 10. 18:06
 10/12 anonim ***** válasza:
A Hemorid már egy éjszaka alatt is látványos javulást ad.
2023. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!