Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér ellen mit tegyek?

Aranyér ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlős fiú vagyok, főképp családom előtt. Sosem volt kivel ilyen dolgokról beszélni sem, az pedig hogy orvos előtt levetkőzni annyira nem vonz,hogy inkább turom. 3-4 napja van ez így, és azt veszem észre, hogy estére a rosszabb. Próbáltam meleg Vizes cuccot ott jo, kenyelmes, viszont amikor kiszallok kezdődik elölről. Kamillat is próbáltam. Ugye kifoztem es bele vizbe. Nem tudom mit kéne tenni, őszintén lehet ezt kiirtak már rengetegen, sőt biztos is ,bocsi is erte hogy nem olvastam azt el, ez sos: 17/F.

2023. júl. 10. 01:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10. Reparint írtak. Azt vettem, ezzel boldogulok egyenlőre. Ma már 3. Szor használtam is, és elviselhetőbb. Remélem holnap már jobb lesz. Sajnos ülés egy borzalom
2023. júl. 10. 21:13
 12/12 anonim ***** válasza:
A Hemorid krém mellé Detralex tablettát is szedj és 3 nap alatt elfelejted a problémát. A kamilla jó jó- de inkább azt mondanám a semminél jobb :) Nagyon figyelj arra, hogy eleget igyál és elég rostot fogyassz. Nehogy kavicsok potyogjanak hátul.. :) Sokat segít a gyógyulásban, ha lazább a székleted.
2023. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!