Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 27 éves férfi vagyok egy hete...

27 éves férfi vagyok egy hete zsibbad a lábam pontosabban a vádlim egyszer a bal másnap a jobb mindig váltakozik egyszerre sosem. Annyira nem súlyos hogy mozgatni ne bírjam inkább csak olyan mint amikor üléskor elzsibbad ?!

Figyelt kérdés

Szurkálo érzés nincs benne inkább égő viszkető szokott még lenni néha más tünet nagyon nincsen

Olvastam hogy akár M.S is lehet vagy meg sok krónikus halálos betegség valakivel volt már ilyen elmúlt magától vagy orvos kell ? Köszi szépen!



2023. júl. 23. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem Volt KB fèl ève.

Igyál sok vizet ès vegyèl magnèziumot nèzd meg mi tartalmazza èn külön is vettem gyogyszertarba.kèrdezd öket tuti segitenèl.

Nagyon rossz volt de utàna gyorsan elmult

2023. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobbulast
2023. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a magnéziumot szedem most 2napja de gondolom még idő kell mire érezhető lenne a hatása
2023. júl. 23. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha elmennél egy belgyógyászhoz és elmondanád a tüneteidet.
2023. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mègegyszer èn vagyok

Tuti segitenek,ezt akartam irni,nem artana dokival is beszèlni

2023. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A mai egészség ügyben ilyennel nem foglalkoznak.

Először is a házi orvost keresd meg,mert más orvoshoz csak magánba mehetsz.

Aki elteszi a pénzt,aztán minden marad úgy ahogy van.

2023. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos már jártam úgy sokszor sajnos voltak gondok a szívemnel ezelőtt majdnem 100ezret elköltöttem vizsgálatokra aztán végül magától elmúlt és nem derült ki semmi mert nem látnak semmit nem tudják :D azóta azzal nem volt gond leálltam az energiaitallal dohányozni is kevesebbet szoktam viszont ez a labzsibbadas most a semmiből jött marha zavaró
2023. júl. 23. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!