Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másnak is okoz aranyeret a...

Másnak is okoz aranyeret a stressz?

Figyelt kérdés

Kezdek rájönni hogy a folyamatos szorongás, illetve erősebb stesszes időszakok felerősítik a tüneteket. Szerintem pár éve van aranyerem viszont mostanában ezekben az időszakokban vérzik is nagyobb mennyiségben. Más is él át hasonlót? Hogyan birkóztok meg vele?

22/L



2023. júl. 24. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szedjél multivitamin-tablettákat és napi negyed gramm C vitamint hozzá. Három hónap rendszeres szedés, és valószínűleg tünetmentes leszel!
2023. júl. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy aranyér?

Mert ha nem, érdemes lenne kivizsgáltatni a vérzést.

2023. júl. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinted" pár éve van aranyered? Ezt honnan tudod? Kivizsgáláson voltál sebésznél vagy proktológusnál?


A kérdésre válaszolva: nekem egyértelműen stressz miatt jött elő. Nem a terhességek és szülések után, hanem évekkel később.

2023. júl. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, egyértelműen ez van.
2023. júl. 24. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:

4


Akkor talán tényleg a stressz. Használod a gyógyszereket, betartod az utasításokat (sok rost, sok folyadék, stb stb.)?


1-es nem tudom, miért a c vitaminról ír. Vasat kellene pótolnod (persze csak akkor, ha vashiányod van, nézesd meg). A vas felszívódásához egyébként tényleg kell c vitamin, de nem tabi, hanem természetes forrásokból.


Jobbulást!

2023. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 - azért írok C vitamint, mert az állandóan főtt meg termo-sterilizált ételeket evő embernek teljesen kimaradhat az étrendjéből ez a nélkülözhetetlen anyag. A legolcsóbb keményítőből szintetizált hipermarketes vagy fitnessz-tápos C vitaminok is tökéletesen megfelelnek a hiánypótlásra. Igen, hasznos lehet vasat is pótolni, ezért lehet indítani 2-3 nagy kiszereléses Béres-cseppel a kúrát.


Ami a seggvérzésre adott gyógyszereket illeti, azok általában nem hoznak tartós eredményt és mellékhatásaik vannak. Az aminoszalicilátok szedése állandó enyhe rosszullétet okoz, úgyhogy érdemes inkább megpróbálni a táplálékkiegészítők rendszeres szedését, mert azoktól van némi esély a teljes kigyógyulásra!

2023. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!