Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek valami baj lehet...

Szerintetek valami baj lehet szivemmel vagy stressz vagy panikbetegsegem?

Figyelt kérdés
Egy ideje ki jött rajtam pánikroham valamikor nagyon erős intenzív valamikor enyhe tünet ,de úgy vagyok vele ebben helyzetbe nehéz különbséget tenni néha olyan érzésem van mintha infarktus kapnak reggel féltelek gyorsan ver szivem fáj mellkasom mondjuk az nem mindig ,de ez nagyon rossz voltam ebbe évbe szonon is és EKG is rendbe volt én már nem tudom el dönteni ,hogy baj lehet szivemmel vagy panik
2023. júl. 22. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Már az írásodból is látszik, hogy feszült vagy, sajnos a pánikbetegségnek nagyon valós és ijesztő fizikai tünetei vannak. Amennyiben voltál EKG vizsgálaton és nem mutattak ki eltérést, valószínűleg pszichés eredetű a problémád. az orvos nem mondott neked semmit?

Meg mióta tart nálad ez az egész? Érdemes lenne felkeresned egy pszichológust, de egy laborra azért nem ártana szintén elmenni, nem e pl pajzsmirigy probléma (az is tud palpitációt okozni, gyors szívverést)

2023. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kardiológus vizsgálat végén csak annyit mondott fiatal vagyok még szivem jó ezt egészet stressz okozta!!Szív probléma lehet fiatalnal csak hát orvosok könnyebb így nyugtatni pácienst ..pajzsmirigy műtétem volt 8 évvel ezelőtt azóta nagyon erős tablettát szedek ...valamikor jó eredmény valamikor eléggé rossz hormon színt változó.Erre gondoltam már én is hormonoktol is lehet rendszeresen járok vizsgálatokra orvosom nem igazán legjobb csak sajnos nálunk kevés az endokrinológus...
2023. júl. 23. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!