Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egészséges embereknél (akik...

Egészséges embereknél (akik nem szenvednek inkontinenciában) is előfordulhat akaratlan vizeletvesztés?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen szituációkban?

#egészség #inkontinencia #akaratlan vizeletvesztés
2023. júl. 29. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
1-2 csepp tüsszentés közben. De amúgy soha.
2023. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alhasi műtétem volt, és azóta figyelnem kell arra, hogy már akkor elmenjek pisilni, amikor még csak egy kicsit ,,kell", különben, ha lehajolok valamiért, kicsurran... 36N
2023. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Köhögés, tüsszentés, hányás közben nálam előfordul. Mondjuk ez nőknél idősebb korban nem ritkaság. Nekem valószínűleg azért kezdődött korán, mert fiatalabb koromban nagyon sokszor nem mentem el időben wc-re.
2023. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem,bár attól is függ milyen a mértéke.
2023. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon erős stresszhelyzetbe kerülök.
2023. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos, ha kizárjuk az inkontinenciát, maximum csak alkalmi szinten történhet meg. Adott esetben betegségeknél előfordulhat, vagy ugye egy egészséges szervezetnek is van egy tűréshatára, amit kibír és ha annak határában éri ingert képező behatás, akkor előfordulhat, de hangsúlyozom, ez csak alkalmi szinten fordulhat elő.
2023. júl. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!