Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal oldali mellkas, kar es...

Bal oldali mellkas, kar es vall fajdalom?

Figyelt kérdés
Del ota mar eszrevettem hogy nagyon faj a vallam a karom es a lapockam korul, probaltam nyujtani illetve masszirozni is kicsit hatha elmulil, gondoltam csak elaludtam. Most estefele egyre jobban faj illetve a mellkasom is elkezdett, a mellem es a kulcscsontom kozott valahogy a szegycsontomnal. Minden levegovetelnel es megmozdulasnal iszonyatosan nyilal es szur, mi lehet ez, komoly annyira hogy ugyeletre kelljen menni igy az ejszaka kozepen? Reggel roppant egy nagyot a nyakam, lehetseges hogy attol lehet, de fogamzasgatlot szedek es arra is gondoltam hogy az okozhatott valamit, elegge megvagyok ijedve, (nover es gyogyszertaras) anyukamnak mar mondtam bekente valami kremmel es szedtem egy fajdalomcsillapitot.

2023. aug. 6. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mit érzel, de ha kicsi esélye is van a szív eredetnek, akkor azonnal ügyelet.
2023. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menjel orvoshoz!
2023. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Na, végül voltál orvosnál? Ha igen, mi volt?
2023. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező ! Hogy vagy ? Fáj még valamid ? Hogy alakult az egészséged ?
2023. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, voltam kardiologian, tudoszuron es minden mas vizsgalaton, vert is vettek. Nem talaltak semmit, vegul azt mondtak hogy mozgasszervi problema lesz, valoszinuleg ugy megroppant a nyakam hogy becsipodott egy idegszal
2023. szept. 2. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Uh, sajnálom. És mit kell csinálni, hogy elmúljon ? Gyógyulást kívánok !
2023. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!